فروشگاه دوربین مدار بسته – آی پی
دوربین مدار بسته، دزدگیر، سیستم حفاظتی
گیت هوشمند، اعلام هشدار، آی پی و تجهیزات شبکه
امنیتی و کامپیوتر:
8058 5566 021
درب اتوماتیک:
2386 8865 021
همکاران :
5229 291 0912
تلگرام:
505 95 75 0938
کانال تلگرام:
0000000
قرار داد حق التدريسReviewed by دوربین مدار بسته سیستم حفاظتی on Dec 30Rating: 5.0قرار داد حق التدريسقرار داد حق التدريس نکات مربوط به قرارداد حق التدریس در متن بالا بیان شده است.قرار داد حق التدریس        ماده ( ۱ ) – زمان اجرای این قرارداد از تاریخ ……………….. لغایت ……………….. برای مدت ……………… […]
قرار داد حق التدريسReviewed by دوربین مدار بسته سیستم حفاظتی on Dec 30Rating: 5.0قرار داد حق التدريسقرار داد حق التدريس نکات مربوط به قرارداد حق التدریس در متن بالا بیان شده است.

قرار داد حق التدریس

 

 

قرار داد حق التدریس

قرار داد حق التدریس

 

 ماده ( ۱ ) – زمان اجرای این قرارداد از تاریخ ……………….. لغایت ……………….. برای مدت ……………… هفته ( یک نیمسال ) می باشد .

 

ماده (۲ ) – میزان حق التدریس در دانشگاهها برای دروس نظری و عملی مطابق با آئین نامه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین مصوبات هیات               امنای دانشگاه ههای منطقه می باشد که در مقابل گواهی انجام کار از طرف واحد مربوطه از محل اعتبارات دانشکده قابل پرداخت است .

 

تبصره : پرداخت کامل حق التدریس منوط به تحویل اوراق امتحانات کتبی و لیست کامل نمرات امتحان همان نیمسال می باشد .

 

 

ماده ( ۳ ) – تعهدات مدرس :

 

  • أ‌   – خانم / آقای …………………………..بموجب این قرارداد موظف است طبق برنامه ای که از طرف دانشکده تعیین می شود برای تدریس درس حضور یافته و پس از انجام امتحانات اوراق امتحانات کتبی و نمرات امتحانی را در ظرف ۱۰ روز به دانشکده تحویل نماید . چنانچه بعضی از جلسات درس به علل موجه عدم حضور مدرس تشکیل نشود مدرس مکلف است با اطلاع قبلی دانشکده جلسات تشکیل نشده را به نحو مقتضی جبران نماید و در صورت غیبت موجه برای جلسات تشکیل نشده حق التدریس پرداخت نخواهد شد و مدرس مکلف به جبران جلسات تشکیل نشده با اطلاع دانشکده می باشد ، و برای این جلسات فقط نصف حق التدریس را دریافت خواهد کرد . در صورت حضور مدرس و عدم تشکیل جلسات درس به عللی خارج از اراده و بدون اطلاع قبلی وی برای جبران جلسات تشکیل نشده   موسسه می تواند با توافق مدرس اقدام نماید و مدرس می تواند برای تدریس این جلسات اضافی     حق التدریس اضافی مطالبه نماید
  • ب‌   – شرکت در جلسات امتحانی که عند الزوم از طرف دانشکده در ارتباط با دروس موضوع این قرارداد تشکیل می شود اجباری و جزء وظایف آموزشی مدرس محسوب می گردد .
  • ت‌   – مدرس نمی تواند تعهدات مندرج در این ماده را به صورت کلی یا جزیی به غیر واگذار نماید .
  • ث‌   – مدرس تعهد می نماید که مجموع ساعات تدریس وی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از حداکثر ساعات مندرج در آئین نامه حق التدریس اساتید مدعو تجاوز ننماید

 

ماده (۴ ) –   تدریس در موسسه طبق این قرارداد جنبه موقت داشته و در هیچ مورد نمی تواند مبنای استخدام یا تبدیل وضع مدرس بصورت عضو هیات علمی موسسه قرار گیرد و تدریس طبق این قرارداد موید هیچگونه سمت رسمی دانشگاهی نمی باشد .

 

ماده ( ۵ ) – موسسه می تواند در صورتی که صلاح بداند این قرارداد را با اطلاع قبلی یک ماهه فسخ نماید .

 

ماده (۶ ) – در صورتی که مدرس قرارداد را بدون رعایت ماده ۵ فسخ نماید و یا بدون عذر موجه در کلاس درس حاضر نشود و یا از انجام امتحانات و تحویل اوراق استنکاف نماید ، ضمن عقد خارج لازم متعهد و ملزم می شود دو برابر وجوهی را که به موجب این قرارداد دریافت داشته است به دانشگاه مسترد دارد .

 

تبصره : تشخیص عذر موجه به عهده دانشگاه می باشد .

 

 

مهر و امضاء رئیس یا معاون آموزشی دانشکده

مهر و امضاء مدیر گروه

امضاء مدرس

 

"  ۹ دی ۱۳۹۳  ,  ۱۲:۲۰  , سرویس :  حقوقی و اداری  , برچسب‌ها : , , , , , "


دیدگاه ها :مجوز و گواهینامه
آی پی - سی سی تی وی
برای دانلود کاتالوگ ما کلیک کنید
تماس با ما
آدرس:
تهران - نواب جنوب - بعد میدان نه دی - خروجی شهید چراقی - اولین دسترسی محلی-کوچه روشنایی ده پلاک14 طبقه4 واحد3
تلفکس:
02155668058
ایمیل:
info@ip-cctv.ir